O Centrum

POZNAJ NAS

O Centrum

O centrum

Przestrzeń Relacji Centrum Psychoterapii w Rzeszowie to miejsce przyjazne młodzieży, osobom dorosłych, jak i również rodzinom. To tutaj świadczymy wykwalifikowaną pomoc w zakresie psychoterapii indywidualnej, grupowej, mediacji oraz psychoterapii par i małżeństw, prowadzimy grupy rozwojowe dla młodzieży, coaching i psychoedukację dla rodziców. Swoją pracę opieramy głównie na nurcie Gestalt i poznawczo-behawioralnym.

W Centrum Psychoterapii Przestrzeń Relacji prócz profesjonalnej pomocy możesz liczyć na warunki sprzyjające prywatności, przyjazną i spokojną atmosferę, która sprzyja wyciszeniu, a także pomaga poczuć się bezpiecznie i komfortowo.

Poradnia Psychologiczna

Centrum Psychoterapii zostało stworzone przede wszystkim z myślą o Twoim dobrym samopoczuciu. Przestrzeń Relacji to słoneczne, komfortowe gabinety usytuowane w centrum Rzeszowa przy ul. Księdza Feliksa Dymnickiego 1 na 1 p. (boczna ul. 3 Maja przy głównym deptaku). W pobliżu znajduje się także parking. Jesteśmy przekonani, że ciepły charakter naszego Centrum Psychoterapii sprawi, że nasza współpraca będzie przebiegała pomyślnie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia się na pierwszą wizytę.