O Centrum

POZNAJ NAS

O Centrum

Przestrzeń Relacji Centrum Psychoterapii w Rzeszowie

O centrum

Przestrzeń Relacji Centrum Psychoterapii w Rzeszowie to miejsce przyjazne młodzieży, osobom dorosłym, rodzinom  i parom. To tutaj świadczymy wykwalifikowaną pomoc w zakresie psychoterapii indywidualnej, grupowej, terapii rodzinnej oraz psychoterapii par. Prowadzimy również grupy rozwojowe i terapeutyczne dla młodzieży, coaching i psychoedukację dla rodziców. Swoją pracę opieramy na nurtach: Gestalt, poznawczo-behawioralnym i systemowym.

W Centrum Psychoterapii Przestrzeń Relacji prócz profesjonalnej pomocy możesz liczyć na warunki sprzyjające prywatności, przyjazną i spokojną atmosferę, która sprzyja wyciszeniu, a także pomaga poczuć się bezpiecznie i komfortowo.

Poradnia Psychologiczna

Poradnia Psychologiczna Przestrzeń Relacji to słoneczne, przestronne gabinety usytuowane w centrum Rzeszowa przy ul. Księdza Feliksa Dymnickiego 1, piętro1 (boczna ul. 3 Maja). W pobliżu znajduje się także strefa parkingowa.

Nasza poradnia psychologiczna w Rzeszowie jest gotowa, by wesprzeć Cię w stawieniu czoła wyzwaniom, niezależnie od tego, czy wybierzesz terapię online czy stacjonarną. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia się na pierwszą wizytę.